logo Scholengroep 21 Vlaamse Ardennen logo Scholengroep 21 Vlaamse Ardennen

Centrale diensten

Centrale diensten


Wendy Demerlier
Boekhouder
055 33 45 51
wendy.demerlier@sgr21.be

Ann Garré
Boekhouder
055 33 45 52
fincel@sgr21.be

Robby Van Meirhaeghe
Financieel medewerker
055 33 45 66
robby.bao@sgr21.be

Kathelijne Vande Vijver
Secretariaat scholengroep
055 33 45 50
sgr21@g-o.be

Gina De Moerloose
Administratief medewerker
055 33 45 55
gina.de.moerloose@sgr21.be

Tamara Dewaele
Administratief medewerker
055 33 45 55
tamara.dewaele@sgr21.be

Infrastructuur

Stefaan Bauwens
055 33 45 53
stefaan.bauwens@sgr21.be

HRM

Marilien De Schrijver
marilien.de.schrijver@sgr21.be

Preventieadviseur

Marc Watté
marc.watte@g-o.be

Vertrouwenspersoon scholengroep

Leen Borremans
0492 46 76 72
leen.borremans@clboudenaarde.be

Centrale personeelsadministratie basisonderwijs

Trui Vergote
Administratief medewerker
055 33 45 69
admin.bao@sgr21.be

Chantal Vandenabeele
Administratief medewerker
055 33 45 69
admin.bao@sgr21.be

ICT-coördinatoren

Patrick Dujardin
patrick.dujardin@sgr21.be

Olivier Joaneaux
olivier.joaneaux@sgr21.be

Jan De Pelsemaeker
jdp@sgr21.be

Koen Vandecauter
kvdc@sgr21.be

© 2018 Scholengroep 21 – SGR21 – Vlaamse Ardennen, Ronseweg 1, 9700 Oudenaarde