logo Scholengroep 21 Vlaamse Ardennen logo Scholengroep 21 Vlaamse Ardennen

Centrale diensten

Centrale diensten


Robby Van Meirhaeghe
Hoofdboekhouder
055 33 45 53 | 0472 24 17 84
robby.bao@sgr21.be

Ann Garré
Boekhouder
055 33 45 52 | 0477 89 44 79
ann.garre@sgr21.be

Kathelijne Vande Vijver
Secretariaat scholengroep
055 33 45 50 | 0477 89 52 25
info@sgr21.be

Gina De Moerloose
Administratief medewerker
055 33 45 55 | 0477 89 40 71
gina.de.moerloose@sgr21.be

Tamara Dewaele
Administratief medewerker
055 33 45 55 | 0477 89 52 29
tamara.dewaele@sgr21.be

Infrastructuur


Stefaan Bauwens
055 33 45 53
stefaan.bauwens@sgr21.be

HRM


Marilien De Schrijver
0472 99 21 53
marilien.de.schrijver@sgr21.be

Communicatie


Sarah Everaert
Communicatie & data-analyse
0478 88 23 53
sarah.everaert@sgr21.be

Zorgcoördinatie


Sarah Torcque
Zorgcoördinator basisonderwijs & Pedagogisch ICT-coördinator
0471 25 02 40
sarah.torcque@sgr21.be

Internationalisering


Eddy Raepsaet
0475 94 05 69
raepsaeteddy@gmail.com

Preventieadviseur


Isabelle Defoirdt
0473 58 94 31
isabelle.defoirdt@sgr21.be

Vertrouwenspersoon scholengroep


Leen Borremans
0492 46 76 72
leen.borremans@clboudenaarde.be

Centrale personeelsadministratie basisonderwijs


Chantal Vanden Abeele
Administratief medewerker
055 33 45 69 | 0478 88 24 07
admin.bao@sgr21.be

Lieselot Vanpeteghem
Administratief medewerker
0478 88 24 08
admin.bao@sgr21.be

ICT-coördinatoren


Sarah Torcque
Zorgcoördinator basisonderwijs & Pedagogisch ICT-coördinator
0471 25 02 40
sarah.torcque@sgr21.be

Patrick Dujardin
patrick.dujardin@sgr21.be

Jan De Pelsemaeker
jdp@sgr21.be

Koen Vandecauter
kvdc@sgr21.be

© 2022 Scholengroep Vlaamse Ardennen, Ronseweg 1, 9700 Oudenaarde